Інформування COVID-19

Відкрито рахунок для збору цільових коштів

Сьогодні вся Україна, цілий світ переживають вкрай складну епідемію коронавірусу, яка змінила повсякденне життя кожного. Її подолання – це серйозний виклик усім нам. Ми повинні об’єднатися для подолання наслідків епідемії та для випередження.

09:35:39 01.01.2021

Роз’яснення щодо найбільш поширених запитань

Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу? Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

17:19:32 03.04.2020

Уряд затвердив посилення карантинних заходів для стримання поширення коронавірусної хвороби в України

Зміни ініційовані Міністром охорони здоров’я України Максимом Степановим. Постановою Уряду обмежується перебування громадян за межами дому, забороняється відвідування спортивних майданчиків та парків тощо. Згідно новій редакції постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  на всій території України до кінця карантину діятиме заборона:

17:17:52 03.04.2020

Телефони гарячої лінії COVID-19

Телефони гарячої лінії COVID-19 ЯКЩО У ВАС Є ПИТАННЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ, можете ЗВЕРНутися ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, ВКАЗАНИМИ НИЖЧЕ. При симптомах респіраторних захворювань телефонуйте сімейному лікарю.

16:59:01 03.04.2020