Інформування COVID-19

Роз’яснення щодо найбільш поширених запитань

Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу? Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

17:19:32 03.04.2020

Уряд затвердив посилення карантинних заходів для стримання поширення коронавірусної хвороби в України

Зміни ініційовані Міністром охорони здоров’я України Максимом Степановим. Постановою Уряду обмежується перебування громадян за межами дому, забороняється відвідування спортивних майданчиків та парків тощо. Згідно новій редакції постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  на всій території України до кінця карантину діятиме заборона:

17:17:52 03.04.2020

Телефони гарячої лінії COVID-19

Телефони гарячої лінії COVID-19 ЯКЩО У ВАС Є ПИТАННЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ, можете ЗВЕРНутися ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, ВКАЗАНИМИ НИЖЧЕ. При симптомах респіраторних захворювань телефонуйте сімейному лікарю.

16:59:01 03.04.2020

Рекомендації для осіб, з підозрою або COVID-19, які перебувають вдома у самоізоляції

Залишайтеся вдома, окрім ситуацій, коли потребуєте медичної допомоги Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком отримання медичної допомоги. Не ходіть на роботу, до навчальних закладів та в інші місця громадського користування. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі.

14:24:20 03.04.2020

Як убезпечити літніх людей від COVID-19

Найбільш вразливими до коронавірусної інфекції є літні люди та ті, хто страждають від хронічних хвороб.  Чому літні люди більш вразливі до коронавірусу? Названо дві причини, які роблять літніх людей більш вразливими до хвороби COVID-19:

13:55:55 03.04.2020