Дошкільні навчальні заклади

З 12 червня відкриваються дитячі садочки

Відповідно до ряду нормативних документів та наказу відділу освіти Лисянської селищної ради з 12 червня відновлено освітній процес в закладах дошкільної освіти смт Лисянка.

16:42:21 11.06.2020

Дошкільнята дитячих садків Лисянської ОТГ теж матимуть зимові канікули

Щорічно Лисянські заклади дошкільної освіти по черзі закривалися на літні канікули для проведення ремонтних робіт в закладах, підготовки до нового навчального року, отримання відпустки працівниками дитсадків.

09:08:50 12.12.2019

Вихованці "Веселки" посадили зелені насадження.

За сприяння Державного підприємства "Звенигородське лісове господарство" та Баглая О.В і Бойка М.М. подвір'я дитячої установи "Веселка" зазеленіло самшитом, різноманітними ялівцями, декоративними сосонками. До роботи долучилися і діти старшої групи. Їхніми стараннями саджанці зайняли своє місце на клумбах і тепер будуть милувати очі та манити своєю прохолодою багато-багато поколінь. Після роботи малих працівників пригостили смачним гарячим чаєм та різноманітними смаколиками. Дякуємо лісовому господарству за зелені насадження і всім, хто долучився до їх садіння.

12:45:55 13.11.2019

Барвиста осінь

Золота барвиста осінь традиційно завітала у "Веселку" до дітлахів .Сьогодні відбулося чудове та яскраве свято «Барвиста осінь», яке об’єднало дошкільнят та їхніх вихователів. По - святковому оформлене приміщення додало настрою та святковості для кожного з присутніх. До осіннього свята заздалегідь готувалися і вихователі, і діти, і батьки , про це свідчила сімейна виставка осінніх композицій: «Осінні дива», виготовлених з природних матеріалів. Що тільки не змайстрували батьки разом зі своїми малятами, проявивши фантазію, вміле оформлення та високу майстерність: поробки з листя, осінніх ягід та овочів, моху, гілочок дерев, різноманітні сюжетні композиції, букетні фантазії з листя. Яскраву палітру осінніх барв дошкільнята доповнили не менш яскравими та цікавими виступами. В актовому залі садочка прозвучали вірші, загадки, пісні, міфи та легенди на осінню тематику.

14:08:58 16.10.2019

Проведення Тижня безпеки

Під час проведення Тижня безпеки в ДНЗ "Веселка", вихователі  проводили з дітьми тематичні заняття ("В країні небезпечних речей", "Правила безпеки вдома", "Не грай із сірниками"), дидактичні ігри з елементами безпеки життя ("Безпечне-небезпечне", "Приший гудзик", "Що для чого потрібно" тощо), конкурси, перегляд мультфільмів відповідної тематики, аналіз небезпечних ситуацій та правил поведінки в довкіллі.

15:01:02 04.10.2019

Екскурсія до відділення Поліції

Цікавою та змістовною виявилася екскурсія до місцевої Поліції, яка дітям дуже сподобалась.Вихованці "Веселки" навіть не уявляли, що це така цікава професія. Але й зрозуміли, що в той же час і не проста. Поліцейському потрібно мати багато знань, вміти спілкуватися із різними категоріями людей і особливо із бандитами, бути вправним зі зброєю і готовим до будь-якого виклику.

15:07:57 03.10.2019

Юні пожежники

Сьогодні наші діти стали юними пожежниками! Адже побували вони у пожежній частині нашого селища. Вихованці садочка "Веселка" зрозуміли наскільки важкою та відповідальною є професія "пожежник", скільки сил, енергії та терпіння вона вимагає. Діти уважно послухали від пожежників про правила поводження із вогнем під час виникнення небезпечної ситуації і приміряли на себе роль рятувальників. У малюків була реальна можливість спробувати себе в ролі справжніх пожежників. Бажаючі одягли на себе спецформу і спорядження, мали змогу посидіти у пожежній машині. Спеціально була увімкнена пожежна серена. Діти залишилися задоволені екскурсією, їхній радості не було меж!

15:11:49 01.10.2019

Подорож до Тарасової криниці

Сьогодні вихователі ДНЗ "Ромашка" розповіли дітям дуже цікаву і захопливу історію з життя Тараса та прочитали кілька віршів. Дошкільники уважно слухали та цікавились непростим життям поета. "Відчуваючи великий потяг до живопису Тарас шукав учителя- маляра в навколишніх селах, кілька днів наймитував і «вчився» малярства в диякона Єфрема в селищі Лисянка Звенигородського повіту, нині Черкаської області..."

14:54:54 23.09.2019