Фонд соціального страхування України інформує

Роз’яснення щодо коректного внесення даних листків непрацездатності до заяви-розрахунку

При оформленні заяви-розрахунку, за якою Фонд соціального страхування України фінансує лікарняні, роботодавці мають вказувати ті листки непрацездатності, на підставі яких необхідно здійснити виплату матеріального забезпечення. Включення до заяви-розрахунку лише первинного лікарняного листка без зазначення листків непрацездатності, які були видані як продовження первинного, та за якими призначено допомогу від Фонду, є порушенням порядку використання страхових коштів.

09:41:26 12.06.2020

23,9% потерпілих на виробництві є внутрішньо переміщеними особами

Понад 48,7 тисяч, або 23,9% потерпілих на виробництві та членів їх сімей, які отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати і медико-соціальні послуги, є внутрішньо переміщеними особами.

09:40:46 12.06.2020

У Фонді зареєстровано понад 3,3 млн страхувальників

На обліку у Фонді соціального страхування України перебуває понад 3,3 млн роботодавців, фізичних осіб-підприємців, самозайнятих і інших осіб, які зобов’язані сплачувати ЄСВ. З них юридичних осіб – понад 1,4 млн, фізичних осіб – 1,9 млн.

09:38:40 12.06.2020

Олена Дума: наведення ладу у фінансуванні лікарняних є першочерговим завданням Фонду

Пріоритетні завдання для забезпечення безперебійної роботи Фонду соціального страхування України та збільшення ефективності функціонування системи соцстрахування обговорили сьогодні, 05 лютого, на селекторній нараді під головуванням директора виконавчої дирекції Фонду Олени Думи.

09:06:49 21.02.2020

Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за кошти Фонду

Понад 460 млн гривень передбачено в бюджеті Фонду соціального страхування України на 2020 рік для забезпечення працюючих медичною реабілітацією. Таке лікування заплановано профінансувати для осіб, які матимуть потребу у відновленні здоров’я після інсультів, інфарктів, оперативних втручань та інших важких захворювань або травм.

09:05:04 21.02.2020

Олену Думу призначено директором виконавчої дирекції Фонду

31 січня Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська та заступник Міністра, голова правління Фонду соціального страхування України Олег Коваль представили новопризначеного директора виконавчої дирекції Фонду Олену Думу.

09:04:14 21.02.2020

У разі втрати здоров'я на роботі працівники мають право на медико-соціальні послуги за кошти Фонду

Фонд соціального страхування України здійснює страхування офіційно працевлаштованих громадян на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. Відповідно, у кожному з таких випадків передбачено надання страхових виплат та медико-соціальних послуг.

09:03:08 21.02.2020

На лікарняні та декретні направлено 1,286 млрд грн

З початку 2020 року для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам Фондом соціального страхування України направлено понад 1,286 млрд гривень. Видатки на оплату матеріального забезпечення профінансовано за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками по 13 січня 2020 року включно.

09:02:06 21.02.2020

Олена Дума: забезпечуємо реалізацію конституційних прав усіх працюючих

У разі стійкої втрати професійної працездатності через нещасні випадки на виробництві або професійні захворювання, Фондом соціального страхування України, зокрема, здійснюється фінансування одноразових допомог. Розмір цих виплат залежить від ступеня втрати професійної працездатності та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права потерпілого на страхову виплату.

09:01:19 21.02.2020