інформація

Роз’яснення Міністерства розвитку громад та територій щодо укладання договорів на надання послуг з поводження з побутовими відходами

15:49:19 03.07.2020

Продовжується косіння узбіч вулиць селища, пагорба, берегової зони та інших зелених територій

Цими спекотними літніми днями працівниками КП «Благоустрій» продовжується косіння узбіч вулиць селища, пагорба (по вул. Небесної Сотні), берегової зони (біля мосту) та інших зелених територій громади

19:25:06 16.06.2020

Приступили до косіння трави

Нині погодні умови сприяють активному росту рослин. А так як в Лисянській громаді багато зелених зон, то відповідно і є великий фронт робіт для працівників «КП «Благоустрій», які здійснюють косіння бур’янів.

13:46:06 04.06.2020

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні жителі вулиці Громова (1 Травня ) смт Лисянка! 11 березня 2020 року з 13:00 до 16:45 годин на вашій вулиці буде планове відключення від електромережі.

10:56:18 10.03.2020

«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»

Щодня попри негоду та спеку працівниками КП «Благоустрій» проводяться роботи з благоустрою на території громади. Цими погожими днями працівники зосередили свою роботу по вулицях селища: вул. Звенигородська, вул. Михайла Грушевського, вул. Поштова, вул. Київська, берегова зона вздовж Алеї Слави та пішохідна доріжка до мосту лікарні.

16:19:22 21.02.2020