Комунальні підприємства

Закупівля спеціального обладнання до тракторів

В рамках реалізації проекту виконавчого комітету Лисянської селищної ради «Придбання спеціального обладнання до трактора для комунального підприємства «Благоустрій»», затвердженого Міністерством розвитку громад та територій України, за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури, придбано: розкидач дорожніх сумішей РДС-3 (для посипання вулиць піщано-соляною сумішшю взимку), подрібнювач гілок 2В120-ТК (для утилізації, переробки гілля на паливну тріску, котрою опалюватимуть заклади об’єктів соціальної сфери) та комунальну щітку (для підмітання вулиць і тротуарів від снігу та бруду).

15:45 13.01.2020

Закупівля тракторів МТЗ-892

Позитивні зміни у рамках реалізації державної стратегії з децентралізації та Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» відчуваються у кожній об’єднаній територіальній громаді, що утворена в Україні. Зокрема, спрямовані чималі кошти для розвитку комунального господарства в селах.

15:03 15.11.2019

Очищення мулових ям КНС.

Виконавчим комітетом Лисянської селищної ради було ініційовано проведення робіт по очищенню мулових ям КНС (каналізаційні насосні станції) № 1-2 на території Лисянської районної лікарні.

14:12 08.10.2019

Звіт про діяльність КП "Благоустрій"

Звіт про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Благоустрій»за 2015 рік. За  2015 рік  реалізовано послуг  в т.ч.:

18:17 29.09.2019