Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ!!

Перебуваючи  вдома  в період  карантину,   ви можете з користю використовувати свій вільний час. А саме: скористатися інформаційними Інтернет ресурсами Державної служби зайнятості:  https://www.dcz.gov.ua/.

12:24:59 31.03.2020

Ваучер на навчання

Питання підвищення конкурентоспроможності на ринку праці актуальне для багатьох людей. Служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити раніше здобуті знання та вміння.

12:18:03 31.03.2020

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ!!

Керуючись постановою КМУ від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» та з врахуванням імовірного розвитку складної епідемічної ситуації

12:59:51 18.03.2020

Перелік документів, які потрібні для реєстрації в центрі зайнятості:

Паспорт; Трудова книжка (книжки) ; Довідка про членство у особистому селянському господарстві; Документ про освіту (диплом або інший документ про освіту); Ідентифікаційний номер; Довідка про виключення із членів сільськогосподарського товариства (лише для осіб, які працювали в с/г товариствах); Довідка з навчального закладу  про надання можливості самостійного працевлаштування/контракт; Військовий квиток; Довідка про звільнення з місць позбавлення волі; Свідоцтво про народження дитини (до шести років); Довідка з органу опіки та піклування; Копія трудового договору. Довідка про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території України Рахунок в банку смт Лисянка (Ощадбанк, ПриватБанк, Аваль на вибір). Довідка про вік виходу на пенсію та нявний страховий стаж Для інвалідів; посвідчення інваліда (пенсійне посвідчення)+ ксерокопія; довідка до акту огляду МСЕК+ ксерокопія; індивідуальна програма реабілітації.

12:58:44 18.03.2020

Робоча зустріч з головою Лисянської об’єднаної територіальної громади

В умовах децентралізації, коли головну роль відіграють об’єднані територіальні громади, налагодження тісної співпраці з ними є одним з головних пріоритетів в роботі Державної служби  зайнятості.

11:16:55 28.02.2020

Легалізація трудових відносин – проблема актуальна

Нещодавно на виконання заходів роз’яснювального характеру згідно доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука щодо детінізації зайнятості в сфері торгівлі, громадського харчування та тимчасового розміщення торгівельних об’єктів Лисянською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості був проведений семінар для Лисянських роботодавців з питань легалізації трудових відносин. Крім керівництва та фахівців філії до проведення заходу долучились інспектор Управління Держпраці в Черкаській області Андрій Слинько та начальник Лисянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Валентина Гладченко.

11:13:44 28.02.2020

Підвищуємо кваліфікацію аграріїв до весняно-польових робіт

Вже традиційно протягом лютого-березня  Лисянською районною філією Черкаського ОЦЗ організовуються курси підвищення кваліфікації для тих клієнтів, які будуть прийматись на роботу в аграрний сектор з початком весняно-польових робіт.  От і цьогоріч,  завдяки тісній співпраці з роботодавцями-сільгоспвиробниками, які замовили підвищити кваліфікацію майбутніх працівників, були організовані короткотермінові навчальні курси в Лисянському навчальному пункті Державного професійно-технічного навчального закладу Міністерства аграрної політики України  за програмою «Спеціальне навчання з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами та перевірки рівня знань осіб, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням і торгівлею пестицидами й агрохімікатами» та «Безпека праці при виконанні сільськогосподарських робіт»  Зокрема,  вже протягом лютого  організовано навчання 3 таких груп в загальній кількості 59 осіб з числа безробітних.

11:10:54 28.02.2020

Ринок праці Лисянщини за 2019 рік

Протягом  2019 року послугами Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості скористались 1704 особи, які мали  статус безробітного, це на 56 осіб більше, ніж в 2018 році.

10:49:26 28.02.2020