Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Легальна зайнятість: можливість чи обмеження?

Чому нелегальна зайнятість залишається популярною? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.

14:12:07 29.08.2020

Допомога служби зайнятості

В зв’язку з процесами децентралізації в Україні, які передбачають ліквідацію районних державних адміністрацій та передачу функцій її структурних підрозділів до новоутворених об’єднаних територіальних громад , службовці, які працюють в апараті РДА, мають змінити місце роботи.  Всебічну допомогу в цьому їм надає державна служба зайнятості.

12:07:19 21.08.2020

Ринок праці Лисянщини за 7 місяців 2020 року

Протягом січня-липня 2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1216 осіб, які мали  статус безробітного, це на 5 осіб більше, ніж в 2019 році.

19:05:20 20.08.2020

За час  карантину на Лисянщині працевлаштовано 318 безробітних

Ситуація на ринку праці зазнала суттєвих змін за час карантинних обмежень. Зокрема зросла кількість офіційно зареєстрованих безробітних, зменшились пропозиції вакансій від роботодавців. Це певним чином скоригувало очікувані результати роботи служби зайнятості в поточному році. Проте питання працевлаштування безробітних громадян було і залишається пріоритетним навіть в умовах пандемії.

10:11:56 14.08.2020

Черкаська обласна служба зайнятості відновлює особистий прийом громадян в умовах адаптивного карантину

З метою сприяння працевлаштуванню населення, після вимушеної перерви, спричиненою поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, з 11 серпня поточного року базові центри зайнятості та філії Черкаського обласного центру зайнятості відновлять особистий прийом громадян.

15:12:44 10.08.2020

Підприємці Лисянщини отримали фінансову підтримку

Лисянська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості наразі продовжує роботу щодо  реалізації програми Уряду України про фінансову підтримку малого та середнього бізнесу на період карантинних обмежень  в зв’язку з пандемією COVID-19.

08:47:48 30.07.2020

Служба зайнятості пропонує унікальні можливості

Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, перевівши багато сфер у формат онлайн. Але, незважаючи на встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я своїх відвідувачів, служба зайнятості продовжує працювати, впроваджуючи використання освітніх платформ для підвищення конкурентоспроможності при працевлаштування.

08:45:04 20.07.2020

Робоча зустріч з фахівцями Лисянського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню

В ході трудової діяльності чи на побутовому рівні в кожної людини час від часу виникає необхідність в отриманні юридичних послуг, які стосуються різних життєвих ситуацій : майнових, трудового законодавства, тощо. Не секрет, що такі послуги коштують недешево і не кожна людина здатна сплатити такі кошти. Але є й розумна альтернатива: звернутися до центру надання безоплатної правової допомоги і отримати всю необхідну інформацію оперативно і безкоштовно.

08:40:59 16.07.2020

Топ-5 найпопулярніших вакансій на ринку праці Лисянщини

Враховуючи сільськогосподарську орієнтованість економіки Лисянщини найбільш актуальними на місцевому ринку праці традиційно є вакансії в аграрному секторі.  Зокрема, за  квітень-червень 2020 року до Лисянської районної філії надійшло 189 вакансій. Переважно це  робітничі професії, які мають сезонний характер роботи.  Фахівцями Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості визначено Топ-5 найпопулярніших з них :

15:25:22 30.06.2020