Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Чи може набути статусу безробітного член особистого селянського господарства

Для надання статусу безробітного особа подає до служби зайнятості заяву та пред’являє, визначені Порядком реєстрації, документи. У заяві, серед іншої інформації, встановленої законодавством, зазначається чи є особа членом особистого селянського господарства.

09:30:59 28.05.2021

Стан ринку праці Лисянщини за 4 місяці 2021 року

За 4 місяці  2021 року послугами Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості скористались 1342 особи, які мали  статус безробітного. Це на 76 осіб більше, ніж  у відповідному періоді   2020 року.

08:56:28 12.05.2021

Топ-5 найпопулярніших вакансій весни на ринку праці Лисянщини

Зважаючи на те, що Лисянщина суто аграрний край,  потреба в працівниках саме в цій галузі економіки є визначальним чинником на місцевому ринку праці. Тому з  весняним сонцем  тут відбувається значне пожвавлення і попит на працівників сільського господарства швидко зростає.

15:38:00 29.04.2021

«Карантинний» ринок праці Черкащини

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в дистанційному режимі та організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Урядом щодо запобігання поширенню епідемії. Про щоденну роботу служби зайнятості, постановку на облік громадян в період карантину та попит на фахівців в регіоні прокоментував журналістам обласного телебачення «UA: Черкаси» директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

15:34:41 27.04.2021

Хто відноситься до зайнятого населення: роз’яснення правників служби зайнятості

До зайнятого населення належать особи, які працюють за наймом на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, особи, які забезпечують себе роботою самостійно (у тому числі члени особистих селянських господарств), проходять військову чи альтернативну (невійськову) службу, на законних підставах працюють за кордоном та які мають доходи від такої зайнятості, а також особи, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти та поєднують навчання з роботою.

15:40:54 20.04.2021

Ринок праці Лисянщини в 1 кварталі 2021 року

Протягом  січня-березня 2021 року послугами Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості скористались 1233 особи, які мали  статус безробітного. Це на 39 осіб більше, ніж  у відповідному періоді   2020 року.

15:37:29 14.04.2021