Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Топ-5 найпопулярніших вакансій на ринку праці Лисянщини

Враховуючи сільськогосподарську орієнтованість економіки Лисянщини найбільш актуальними на місцевому ринку праці традиційно є вакансії в аграрному секторі.  Зокрема, за  квітень-червень 2020 року до Лисянської районної філії надійшло 189 вакансій. Переважно це  робітничі професії, які мають сезонний характер роботи.  Фахівцями Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості визначено Топ-5 найпопулярніших з них :

15:25:22 30.06.2020

Найпопулярніші запитання щодо оформлення документів для отримання допомоги по частковому безробіттю для ФОП без найманих працівників

09:59:38 17.06.2020

Покрокова інструкція: як підприємцю без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

Допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися  фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

10:46:42 11.06.2020

Фінансова підтримка малому бізнесу на Лисянщині

В цей скрутний період, коли внаслідок карантинних обмежень частина роботодавців змушена призупинити свою діяльність та відправити своїх працівників в вимушені відпустки, державна служба зайнятості не стоїть осторонь. Вона підставляє своє плече тим роботодавцям, які ведуть свій бізнес легально, декларують найману робочу силу та сплачуть податки.

16:34:41 28.05.2020

Як роботодавцю оформити допомогу по частковому безробіттю

2 квітня 2020 року набрав чинності Закон № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

15:30:02 19.05.2020

Зміни у законодавстві України на період карантину щодо виплати допомоги по безробіттю

У зв’язку з епідемією Covid-19 були внесені зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік». Черкаська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує про те, що:

11:28:23 15.05.2020

On-line  вебінари для клієнтів – сучасно, безпечно та зручно

Лисянська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості, як і державна служба зайнятості в цілому,  в умовах карантину надає свої послуги клієнтам дистанційно. Активне  спілкування з пошукачами роботи та роботодавцями проходить в режимі телефонного зв’язку та з використанням інтернет- сервісів.

09:29:25 15.05.2020