Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Топ-5 найпопулярніших вакансій весни на ринку праці Лисянщини

Зважаючи на те, що Лисянщина суто аграрний край,  потреба в працівниках саме в цій галузі економіки є визначальним чинником на місцевому ринку праці. Тому з  весняним сонцем  тут відбувається значне пожвавлення і попит на працівників сільського господарства швидко зростає.

15:38:00 29.04.2021

«Карантинний» ринок праці Черкащини

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в дистанційному режимі та організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Урядом щодо запобігання поширенню епідемії. Про щоденну роботу служби зайнятості, постановку на облік громадян в період карантину та попит на фахівців в регіоні прокоментував журналістам обласного телебачення «UA: Черкаси» директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

15:34:41 27.04.2021

Хто відноситься до зайнятого населення: роз’яснення правників служби зайнятості

До зайнятого населення належать особи, які працюють за наймом на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, особи, які забезпечують себе роботою самостійно (у тому числі члени особистих селянських господарств), проходять військову чи альтернативну (невійськову) службу, на законних підставах працюють за кордоном та які мають доходи від такої зайнятості, а також особи, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти та поєднують навчання з роботою.

15:40:54 20.04.2021

Ринок праці Лисянщини в 1 кварталі 2021 року

Протягом  січня-березня 2021 року послугами Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості скористались 1233 особи, які мали  статус безробітного. Це на 39 осіб більше, ніж  у відповідному періоді   2020 року.

15:37:29 14.04.2021

У якому розмірі призначається допомога по безробіттю?

Розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до середньої заробітної плати (доходу) за попередній календарний рік, що передує місяцю звернення до служби зайнятості для тих безробітних, хто протягом 12 місяців, що передували реєстрації в службі зайнятості, мають страховий стаж більше 6 місяців. Залежно від тривалості страхового стажу безробітний отримає допомогу, якщо загальний стаж:

08:31:48 22.03.2021

Клієнти служби зайнятості отримали юридичну допомогу

В сучасному світі з його шаленим ритмом життя потрібно швидко приймати рішення та оперативно вирішувати проблеми, які виникають в різних життєвих ситуаціях.  Особливо важливо це при вирішенні питань юридичного характеру . Вивчаючи юридичні основи виниклої проблеми можна витратити дуже багато свого часу за пошуком в інтернеті необхідних матеріалів. Більш раціональний альтернативний шлях – звернутись до фахвців, які нададуть необхідну допомогу.

08:33:44 10.03.2021

Напрацьовували  спільні заходи з легалізації зайнятості

24 лютого в приміщенні Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулась робоча зустріч директора філії Володимира Висотенка та державного інспектора праці Управління Держпраці в Черкаській області Андрія Слинька. Крім керівника в спільній нараді з боку Лисянської філії прийняли участь заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Світлана Магура та заступник начальника відділу Наталія Сокирко.

08:28:49 05.03.2021