Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Десять заповідей шукача роботи

1. Резюме – чітке, лаконічне, без граматичних помилок. Про все – коротко й по суті. Розмісти його на сайті служби зайнятості, кар’єрний радник допоможе. Якщо ж резюме ще не готове, створи його разом зі спеціалістом служби зайнятості

10:13:22 26.10.2020

Підвищили  кваліфікацію машиністів котелень

Не зважаючи на карантинні обмеження,  що значно зменшило  можливості професійного навчання безробітних в цьому році,  з початком опалювального сезону обов’язково виникне  потреба в машиністах (кочегарах) котелень.

11:00:29 15.10.2020

Спільна нарада з питань легалізації зайнятості

Нещодавно в приміщенні Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулась спільна нарада за участі керівництва та фахівців філії та державного інспектора праці Управління Держпраці в Черкаській області Андрія Слинька. В ході зустрічі директор філії Володимир Висотенко ознайомив присутніх з ситуацією на районному ринку праці, акцентував увагу на суттєвому зростанні кількості зареєстрованих безробітних в умовах карантинних обмежень та упередженні зростання тіньової зайнятості.

09:06:42 22.09.2020

Соціальні ризики нелегальної зайнятості

Фахівці Черкаської обласної служби зайнятості постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу про переваги легальної зайнятості та застерігають про відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.

09:04:58 14.09.2020

Легальна зайнятість: можливість чи обмеження?

Чому нелегальна зайнятість залишається популярною? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.

14:12:07 29.08.2020

Допомога служби зайнятості

В зв’язку з процесами децентралізації в Україні, які передбачають ліквідацію районних державних адміністрацій та передачу функцій її структурних підрозділів до новоутворених об’єднаних територіальних громад , службовці, які працюють в апараті РДА, мають змінити місце роботи.  Всебічну допомогу в цьому їм надає державна служба зайнятості.

12:07:19 21.08.2020

Ринок праці Лисянщини за 7 місяців 2020 року

Протягом січня-липня 2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1216 осіб, які мали  статус безробітного, це на 5 осіб більше, ніж в 2019 році.

19:05:20 20.08.2020