Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Що пропонує служба зайнятості вивільнюваним працівникам райдержадміністрацій

Уже декілька років триває реформа децентралізації. І зараз настає етап, коли структури РДА повинні відповідати новим функціям і завданням. Незважаючи на високу кваліфікацію співробітників РДА та їх внесок у розвиток регіонів, вивільнення є непростим, але необхідним рішенням.

11:30:23 27.01.2021

Які умови призначення допомоги по безробіттю для вивільнюваних осіб

Розмір допомоги по безробіттю для вивільнених осіб по пункту 1 частини 1 статті 40 КЗпП залежить від тривалості страхового стажу за рік до реєстрації в ЦЗ, загальної тривалості страхового стажу та від розміру заробітної плати особи.

11:23:34 27.01.2021

До уваги роботодавців!

Не зайвим буде нагадати, що до 01 лютого  юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік.

11:17:51 27.01.2021

Ринок праці Лисянщини  в 2020 році

Протягом  2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1783 особи, які мали  статус безробітного, це на 79 осіб більше, ніж  минулого  2019 року.

19:15:44 12.01.2021

П’ять нюансів регулювання роботи на умовах  неповного робочого часу

Карантинні обмеження зумовили додатковий попит на нестандартні режими праці, зокрема, неповну зайнятість. Як відомо, неповна зайнятість – це зайнятість працівника на умовах робочого часу, що менший від норми, передбаченої законодавством, і може встановлюватися за договором між працівником і роботодавцем з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку (п. 11 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про зайнятість населення»). Праця на таких умовах розглядається як спосіб узгодження професійних та сімейних обов’язків, або ж є альтернативою скороченням у період економічних труднощів. Законодавством допускається зменшення тривалості робочого дня, робочого тижня, а також робочого дня і робочого тижня одночасно.

12:47:20 28.12.2020

30 років на службі людям

21 грудня 2020 року свій ювілейний 30-й день народження відзначає Державна служба зайнятості, яка створена в грудні 1990 року на підставі постанови Кабінету Міністрів Української РСР від 21.12.1990 №381 «Про створення державної служби зайнятості в Українській РСР». За ці роки служба пройшла шлях від бюро з працевлаштування до сучасної сервісної установи, накопичено великий досвід посередництва на ринку праці.

08:49:32 21.12.2020

До уваги роботодавців!

Звертаємо увагу на типові помилки, які впливають на прийняття рішень щодо видачі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, продовження дії таких дозволів та внесення змін до дозволу.

14:19:03 27.11.2020

Психологічні прийоми під час проходження співбесіди

Під час проходження співбесіди, звичайно, ти сподіваєшся на позитивний результат. Але часто буває так: маєш відповідну освіту, досвід, займаєшся саморозвитком… але, на жаль, працювати не запрошують. На думку спадають різні думки-зрадниці, які так і намагаються занизити самооцінку, мовляв, з тобою щось не так. Є декілька психологічних прийомів, які допоможуть вдало пройти співбесіду та отримати роботу мрії.

11:15:05 25.11.2020