Лисянське районне управління ГУ Дерджпродспоживслужби в Черкаській області інформує

Лисянське лабораторне відділення державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» надає методичні рекомендації

Лисянське  лабораторне відділення державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» надає методичні рекомендації по використанню дезінфекційних засобів  при проведенні дезінфекції об'єктів для профілактики коронавірусної інфекції:

09:13:43 25.03.2020

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі

Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі на всій території країни.

09:12:40 25.03.2020