Лисянський РС УДМС України в Черкаській області інформує

Оформлення біометричних документів для громадян, які раніше документувалися на тимчасово окупованій території України (окремі райони Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь)

10:47:10 04.06.2021

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Оформлення паспорта  У цьому розділі наведена інформація щодо оформлення закордонного паспорта особам, які його ще не мають: як правило, діти, що досягли 16-річного віку, особи, що набули громадянства України, тощо. Якщо у вас вже є закордонний паспорт, але його необхідно замінити (наприклад, внаслідок закінчення терміну дії або зміни прізвища), дивіться розділ "Обмін паспорта" нижче на цій сторінці.

14:53:55 25.04.2021