Очищення мулових ям КНС.

Дата: 08.10.2019 14:12

Виконавчим комітетом Лисянської селищної ради було ініційовано проведення робіт по очищенню мулових ям КНС (каналізаційні насосні станції) № 1-2 на території Лисянської районної лікарні.

Очищення проводилось за допомогою гідродинамічної установки (потужністю 300 атмосфер) та муловідсмоктувальної установки.

Зазначені роботи було проведено вперше за весь період експлуатації насосних станцій, а це близько сорока років. Шар мулу на КНС № 1-2 місцями сягав більше 1,5 метра.

Завдяки очищенню мулових ям зменшилось навантаження на насосні установки, менше забиваються різноманітними відходами – ганчірками, пляшками, предметами особистої гігієни, тощо. Також були очищенні несучі стіни нижче рівня наземної споруди насосної станції.

Виконавчим комітетом Лисянської селищної ради планується очищення гідродинамічним методом інших проблемних ділянок самоплинного колектора в смт Лисянка та водяних резервуарів: на станції першого підйому в с. Семенівка, другого підйому в с. Дашуківка, а також водяного резервуару на території Лисянської районної лікарні.