Перевірка роботи харчоблоку ДНЗ "Веселка"

Дата: 20.03.2019 14:42

Представниками батьківського комітету ДНЗ «Веселка», згідно рішення протоколу батьківських зборів від 20.03.2019 року, була проведена перевірка роботи харчоблока, де звернули увагу на санітарний стан, технології приготування їжі, зберігання продуктів харчування в коморі, наявність сертифікатів якості, дотримання реалізації продуктів харчування, організація харчування по групах. Під час проведеного обстеження, питань та зауважень до процесу приготування та подачі їжі не виявлено. Харчоблок забезпечений достатньою кількістю кухонного посуду, інвентарю, санітарним і спеціальним одягом, енергетична цінність раціонів відповідає енерговитратам дітей, раціон збалансований та максимально різноманітний. Керівником закладу контролюється діяльність медичної сестри, комірника, помічників вихователів, звертається увага на своєчасне постачання продуктів харчування, умови харчування дітей, затверджується картотека страв, контролюється робота персоналу харчоблока, дотримання санітарно-гігієнічних умов під час приготування та роздачі їжі.