Перевірка роботи харчоблоку ДНЗ "Малятко"

Дата: 22.04.2019 14:45

Представниками батьківського комітету ДНЗ «Малятко», була здійснена перевірка, щодо якості продуктів харчування, умов їх зберігання та технології приготування їжі. В результаті перевірки загального стану харчоблоку встановлено, що всі вимоги санітарно – гігієнічних норм виконуються. Обладнання харчоблоку знаходиться у робочому стані , утримується та зберігається відповідно встановлених вимог. Продукти зберігаються з урахуванням норм та правил. Постачання продуктів харчування здійснюється систематично відповідно затвердженому графіку. В наявності супровідні документи та сертифікати якості. Своєчасно проводиться заявка на завіз продуктів, виконуються норми та термін реалізації продуктів. Керівник закладу та медична сестра контролює видачу їжі та води з харчоблоку, роздачу їжі в групах, сервіровку столів, миття посуду. Енергетична цінність раціонів відповідає енерговитратам дітей, раціон збалансований та максимально різноманітний.