Юні пожежники

Дата: 01.10.2019 15:11

Сьогодні наші діти стали юними пожежниками! Адже побували вони у пожежній частині нашого селища. Вихованці садочка "Веселка" зрозуміли наскільки важкою та відповідальною є професія "пожежник", скільки сил, енергії та терпіння вона вимагає. Діти уважно послухали від пожежників про правила поводження із вогнем під час виникнення небезпечної ситуації і приміряли на себе роль рятувальників. У малюків була реальна можливість спробувати себе в ролі справжніх пожежників. Бажаючі одягли на себе спецформу і спорядження, мали змогу посидіти у пожежній машині. Спеціально була увімкнена пожежна серена. Діти залишилися задоволені екскурсією, їхній радості не було меж!