Барвиста осінь

Дата: 16.10.2019 14:08

Золота барвиста осінь традиційно завітала у "Веселку" до дітлахів .Сьогодні відбулося чудове та яскраве свято «Барвиста осінь», яке об’єднало дошкільнят та їхніх вихователів. По - святковому оформлене приміщення додало настрою та святковості для кожного з присутніх.
До осіннього свята заздалегідь готувалися і вихователі, і діти, і батьки , про це свідчила сімейна виставка осінніх композицій: «Осінні дива», виготовлених з природних матеріалів. Що тільки не змайстрували батьки разом зі своїми малятами, проявивши фантазію, вміле оформлення та високу майстерність: поробки з листя, осінніх ягід та овочів, моху, гілочок дерев, різноманітні сюжетні композиції, букетні фантазії з листя.
Яскраву палітру осінніх барв дошкільнята доповнили не менш яскравими та цікавими виступами. В актовому залі садочка прозвучали вірші, загадки, пісні, міфи та легенди на осінню тематику.