Закупівля тракторів МТЗ-892

Дата: 15.11.2019 15:03

Позитивні зміни у рамках реалізації державної стратегії з децентралізації та Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» відчуваються у кожній об’єднаній територіальній громаді, що утворена в Україні. Зокрема, спрямовані чималі кошти для розвитку комунального господарства в селах.

Лисянська громада з моменту об’єднання відчула гостру потребу у придбані спецтехніки для комунальних потреб громади - обслуговування доріг та вулиць комунальної власності, збору і вивозу сміття.

Проектна заявка по проекту «Придбання спецтехніки для комунального підприємства «Благоустрій» виконавчого комітету Лисянської селищної  ради», яка подана селищною радою у травні цього року, була затверджена Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Після успішного погодження було проведено тендерні процедури у системі он-лайн закупівель PROZZORO.

Сьогодні, в рамках реалізації проекту, за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури, автопарк комунального господарства поповнився двома новими тракторами МТЗ – 892 з відвалами для розчистки доріг від снігу.

Придбання нової техніки дозволить забезпечити ефективне функціонування об’єктів комунального господарства, розчистку автошляхів і тротуарів взимку, виконувати роботи з найменшими витратами бюджетних коштів, а також сприятиме покращенню благоустрою сіл об’єднаної  громади, поліпшенню екологічної ситуації та забезпечення комфортних умов проживання населення.