День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 12:37

21 листопада українці відзначають одне з нових знакових свят у новітній історії України – День Гідності та Свободи. Цього дня 6 років тому на майдан Незалежності в Києві на знак протесту проти рішень уряду вийшли люди, щоб не дозволити існуючій на той час владі припинити євроінтеграційний курс України. Ніч на 30 листопада стала початком протистояння народу і силовиків. Пояснюючи жорстоке побиття мирних громадян бажанням поставити новорічну ялинку на головній площі столиці, влада ще більше розлютила і згуртувала Майдан. Так почалася Революція Гідності. Після того були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони та вбивства мирних громадян. Важкою ціною українці вистояли і перемогли! Світла пам’ять загиблим!