Про тимчасову заборону використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів

Дата: 28.12.2019 11:44

ЛИСЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

23.12.2019                                                                                               № 81

Про тимчасову заборону використання салютів,

феєрверків та піротехнічних засобів під час

проведення масових заходів

У зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході України, у результаті якої гинуть жителі України, та подіями останніх місяців в Україні, які загрожують національним інтересам держави та суспільства, а також територіальній цілісності держави, виконком селищної ради вирішив:

1. Заборонити фізичним та юридичним особам використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів на період до закінчення антитерористичної операції на сході України.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Лисянської селищної ради з питань охорони правопорядку та боротьби зі злочинністю, депутатської етики та регламенту.

Селищний  голова                                                                         Ю.В. Корнієнко