Привітали колектив виконавчого комітету

Дата: 28.12.2019 12:15

Напередодні Новорічних свят та Різдва Христового до виконавчого комітету Лисянської селищної  ради завітали: ансамбль народної пісні «Джерело», вихованці Лисянського районного Будинку дитячої та юнацької творчості і учні КОЗ «Лисянський навчально-виховний комплекс «ЗОШ  І-Ш ступенів № 1 – гімназія –ДНЗ»,  аматори сцени Лисянського РБК і наймолодші жителі Лисянки – вихованців дитячої установи "Малятко", щоб привітати трудовий колектив з прийдешніми святами та побажали присутнім здоров’я, миру, добра, благополуччя, злагоди, достатку та успіхів в роботі керівництву та всьому колективу.

Селищний голова Ю.В. Корнієнко подякував за щиросердечні привітання та вручив солодкі подарунки.