Дата: 11.01.2020 14:15

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Лисянська селищна об’єднана територіальна громада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у апараті виконавчого комітету Лисянської селищної ОТГ :

Відділ планування, обліку та звітності:

І.Головний спеціаліст.

Вимоги до кандидатів: громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою та досконале знання комп’ютерної техніки.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті селищної ради.

Приймання документів здійснюється за адресою: 19301, смт Лисянка, пл. Миру, 30, приймальня.

Телефон для довідок: 6-24-69, 6-21-90, 6-22-43.

11.01.2020 р.

Селищний голова                                                                        Ю.В. Корнієнко