Закупівля спеціального обладнання до тракторів

Дата: 13.01.2020 15:45

В рамках реалізації проекту виконавчого комітету Лисянської селищної ради «Придбання спеціального обладнання до трактора для комунального підприємства «Благоустрій»», затвердженого Міністерством розвитку громад та територій України, за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури, придбано: розкидач дорожніх сумішей РДС-3 (для посипання вулиць піщано-соляною сумішшю взимку), подрібнювач гілок 2В120-ТК (для утилізації, переробки гілля на паливну тріску, котрою опалюватимуть заклади об’єктів соціальної сфери) та комунальну щітку (для підмітання вулиць і тротуарів від снігу та бруду).

Придбане спеціальне обладнання буде спрямовано на вирішення актуальної для громади проблеми щодо здійснення якісного процесу господарської діяльності комунального підприємства, покращить обслуговування населення Лисянської громади.