Проблеми, що турбують громаду

Дата: 30.01.2020 17:13

Зважаючи на те, що в соціальній мережі Facebook розповсюджуються не завжди достовірні відомості, інформуємо, що придбання техніки та спецобладнання для комунального підприємства «Благоустрій» реалізовано керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства в цілому.

При придбанні обладнання тендерним комітетом зверталася особлива увага на технічні та якісні характеристики, швидкість доставки та відсутність плати за доставку і за результатами розгляду комерційних пропозицій, постачальниками спецобладнання для комунального підприємства «Благоустрій» визначено: для розкидача дорожніх сумішей – ТОВ «Техноторг», для щітки комунальної Залізний Лев-2.0 – ФОП «Великород О.О.», для подрібнювача гілок 2В120-ТК – ФОП «Рідько С.В.».

Вищевказане обладнання придбано за кошти інфраструктурної субвенції, до напрямів спрямування якої віднесено і закупівлю транспортних засобів спеціального призначення для підтримки формування інфраструктури ОТГ та покращення якості надання адмінпослуг.

Нагадаємо, інфраструктурна субвенція розподіляється між ОТГ пропорційно до площі території та кількості сільського населення у територіальній громаді з рівною вагою обох цих факторів, а її використання контролюється з боку Міністерства розвитку громад та територій України за погодженням Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації.

Стосовно наведеної в соціальній мережі інформації щодо вартості обладнання, надаємо сканкопію комерційної пропозиції, актуальність якої можна перевірити у постачальника.

Звертаємо вашу увагу, що власники присадибних ділянок, з метою вирішення питання утилізації обрізаних з дерев гілок, безкоштовну послугу можуть замовити у приймальні Лисянської селищної ради.

Якщо у громадян є сумніви щодо ціни техніки чи спецобладнання, вони можуть звернутися в селищну раду, до членів тендерного комітету та до підприємців.

Звернення громадян з пропозиціями, порадами, рекомендаціями щодо діяльності посадових осіб місцевого самоврядування, врегулювання суспільних відносин подаються в письмовій (заява, пропозиція, скарга, електронне звернення на сайті https://lysyanska-gromada.gov.ua/feedback/) або усній (особистий прийом громадян) формі та розглядаються відповідно до законодавства.

Адміністратор, який поширює інформацію, зобов'язаний переконатися в її достовірності та дотримуватися законодавчих норм. Крім того, особисті сторінки в соціальних мережах не є офіційним джерелом інформації.