Безоплатна правова допомога

Дата: 31.01.2020 16:20

Повідомляємо про поширення інформації про роботу системи безоплатної правової допомоги, що гарантована Конституцією України та визначена законом України «Про безоплатну правову допомогу». Система з надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права. За посиланням https://legalaid.gov.ua/ Ви можете знайти необхідну інформацію з актуальних правових питань.

Ви можете:

• звернутися за безкоштовним телефоном 0-800-213-103 для оперативного зв’язку з центрами надання безоплатної вторинної правової допомоги, надання правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань;
  • завітати до одного з центрів безоплатної правової допомоги, що працюють по всій Україні і регулярно надають правову допомогу населенню;
  • скористатися довідково-інформаційною платформою правових консультацій «WikiLegalAid», що спрямована на підвищення правової свідомості та освіченості населення.