Відзначення у 2020 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан

Дата: 14.02.2020 16:00

Щороку 15 лютого ми відзначаємо річницю виводу військ з Республіки Афганістан, вшановуємо пам’ять та подвиги воїнів-інтернаціоналістів.

Сьогодні, 14 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан відбулися урочистості з нагоди відзначення цієї знаменної події. Зібралися активісти громадських організацій ветеранів війни в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, колективи підприємств, установ та організацій громади.

За мужність, самовідданість, вірність військовому обов’язку, вагомий  особистий внесок у розвиток суспільно-патріотичного руху і військово-патріотичне виховання молоді та з Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав воїнам-інтернаціоналістам вручено Почесні грамоти.

До відзначення цієї дати відбулися патріотичні заходи, тематичні книжкові виставки, уроки пам’яті.

Святкову концертну програму воїнам-інтернаціоналістам та гостям свята подарували учасники художньої самодіяльності Лисянської громади.