Вшанували пам'ять загиблих героїв

Дата: 18.02.2020 08:30

16 та 18 лютого вшанували пам'ять загиблих героїв в зоні АТО – Олега Стукала та Олега Коваля.

Минуло вже 5 років з часу, коли в кровопролитних боях з переважаючими силами російсько-терористичних військ під Дебальцевим на Донеччині загинули смертю героїв, мужні воїни, справжні офіцери 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. 16 лютого внаслідок підступного обстрілу «Градами» та мінометами базового табору 128-ої гірсько-піхотної бригади загинув старший лейтенант Олег Коваль. А вже 18 лютого під час виходу наших військ із оточення під Дебальцевим загинув майор Олег Стукало.

Віддати шану героям покладанням квітів до пам’ятників та місць поховань борців за незалежність прийшли селищний голова Юрій Корнієнко, голова Лисянської райдержадміністрації Володимир Гуня, голова районної ради Ярослав Попко.