20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної сотні

Дата: 21.02.2020 09:49

У четвер, 20 лютого ц.р., вже вп’яте відзначаємо День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи полеглих на Майдані під час Революції Гідності 2013-2014 років.

З нагоди пам’ятного дня селищний голова Юрій Корнієнко та представники виконавчого комітету Лисянської селищної ради поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв.

Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.