«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»

Дата: 21.02.2020 16:19

Щодня попри негоду та спеку працівниками КП «Благоустрій» проводяться роботи з благоустрою на території громади. Цими погожими днями працівники зосередили свою роботу по вулицях селища: вул. Звенигородська, вул. Михайла Грушевського, вул. Поштова, вул. Київська, берегова зона вздовж Алеї Слави та пішохідна доріжка до мосту лікарні.

Працівники підприємства вкотре вирізали порослу памолодь, прибрали сміття на цих територіях, але невідомо скільки ті місця протримаються в чистоті та порядку.

Кожен, хто залишає після себе сміття вважає, що воно (сміття) само собою десь дінеться, але не кожен усвідомлює скільки часу і сили щодня вкладається для підтримки чистоти нашого селища.

Чистота – це не тільки запорука здоров’я, це ще й прояв моральності людини. Неправий той, хто думає, що прибирати це не його обов’язок, а обов’язок лише працівників «Благоустрою». Кожна вихована людина має дбати про добробут та чистоту не лише свого власного дому та двору, але й має дбати про інші території поза межами двору: вулиць, якими ходить; лісів та берегів, де відпочиває. Тому не слід перекладати спільну проблему на чиїсь плечі.

Всі хочуть, щоб вулиці, парки, ліси, береги були чистими та впорядкованими, але не треба сподіватися на когось. Слід розпочати з самого себе, адже від кожного жителя залежить чистота, порядок та краса рідного селища.

Нині, всім нам, варто вчитися дбати про належний екологічний та санітарний стан селища, щоб всі були задоволені, щасливі та здорові.

Тому вкотре переконуємося, що вислів «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» свою актуальність не втратить ніколи.

Тож, шановні мешканці Лисянської громади, давайте не смітити там, де живемо, і поводитися із сміттям, відповідно до чинного законодавства.

Сподіваємося, що після прибирання цих територій, люди не будуть порушувати Закон України, і будуть свідомо ставитися до своїх зобов’язань у сфері поводження із сміттям.

І не будьте байдужими до проблеми забруднення нашої рідної землі!

З повагою,

В.В. Куценко, директор КП «Благоустрій»