Ринок праці Лисянщини за 2019 рік

Дата: 28.02.2020 10:49

Протягом  2019 року послугами Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості скористались 1704 особи, які мали  статус безробітного, це на 56 осіб більше, ніж в 2018 році.

За сприяння Лисянської районної філії протягом 2019 року знайшли роботу 525  безробітних, що на 38 осіб менше ніж за відповідний період минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 201 безробітного, на  громадські роботи з благоустрою населених пунктів на умовах співфінансування та інші тимчасові роботи направлено 169 осіб.

Станом на 01.01.2020 року  мали  статус безробітного 650 осіб,  що на 5 осіб  менше ніж на початок  минулого року.  Допомогу по безробіттю отримують 569 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії – 252 жінки, 164 – молодь віком до 35 років, 482 – сільські жителі.

За 12 місяців 2019 року до Лисянської районної філії надійшло 753 вакансій (у 2018– 748),  з яких 747 укомплектовано за  направленням служби зайнятості. На одне робоче місце впродовж  2019 року претендувало в середньому 3 особи з числа безробітних.

Директор Лисянської

районної філії

Черкаського ОЦЗ                                                          Володимир    Висотенко