Робоча зустріч з головою Лисянської об’єднаної територіальної громади

Дата: 28.02.2020 11:16

В умовах децентралізації, коли головну роль відіграють об’єднані територіальні громади, налагодження тісної співпраці з ними є одним з головних пріоритетів в роботі Державної служби  зайнятості.

У вівторок, 25 лютого, відбулася робоча зустріч директора Лисянської районної філії  Черкаського обласного центру зайнятості Володимира Висотенка з головою Лисянської об'єднаної територіальної громади Юрієм Корнієнком.

У ході зустрічі було обговорено напрямки  економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, соціальні напрямки її роботи та шляхи співпраці ОТГ з районною службою зайнятості. У руслі конструктивного діалогу обговорювалися нагальні питання щодо сфери зайнятості, шляхи подолання безробіття на території громади, заходи, що вживаються місцевою владою з легалізації трудових відносин між найманими робітниками та роботодавцями, підтримки малого і середнього підприємництва.

Директор філії детально охарактеризував ситуацію на місцевому ринку праці, розповів про використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості, про застосування механізмів віддаленого користування послугами служби. Зокрема, відмітив: «Запровадження інституції кар’єрного радника, консультанта роботодавця, створення електронних кабінетів роботодавця та безробітного, використання відеовакансії та відеорезюме в кінцевому результаті  піднімає процес пошуку роботи на якісно новий рівень та значно розширює можливості працевлаштування».

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю між Лисянською районною філією Черкаського ОЦЗ та Лисянською об’єднаною територіальною громадою. Крім того,  для зручності місцевих жителів , був уточнений графік  прийому громадян на території громади, зокрема в тих населених пунктах, які входять до складу Лисянської ОТГ.

Директор Лисянської РФ                                                   Володимир Висотенко