Ще кілька черкаських атовців одержали витяги на земельні ділянки під будівництво

Дата: 13.03.2020 11:03

Вісім бійців АТО, жителів Черкаського району, одержали витяги про право власності на земельні ділянки під будівництво. Кожна з них сягає 0,05 га в межах території Черкаського району.

Документи передав сьогодні бійцям перший заступник голови ОДА В’ячеслав Швець та зазначив: «Це справді приємна місія – вручити вам ці документи. Ви неабияк заслуговуєте підтримки від держави. Водночас ми готові допомагати вам із вирішенням інших питань, які вас турбують».

Зауважимо, процес документального оформлення вдалося пришвидшити завдяки підтримці громадських організацій «Об’єднання патріотичних сил» та «Об’єднання бійців реформаторів». Невдовзі ще з десяток бійців одержать земельні наділи в межах Черкаського району. Нині триває процес екстериторіального затвердження.