Шановні жителі Лисянської громади!

Дата: 17.03.2020 14:18

З 18 березня 2020 року на території Лисянської ОТГ вводиться посилений карантин. Ці кроки місцева влада робить для того, аби унеможливити поширення коронавірусу серед жителів громади.

• Так, згідно рішення спеціальної селищної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру (від 17.03.2020 року протокол № 1) у Лисянській об’єднаній територіальній громаді до 3 квітня призупиняється (обмежується режим) робота: ресторанів, кав’ярень, барів, дитячих розважальних закладів, дискотек, спортзалів, фітнес гуртків, релігійних установ, бібліотек, салонів краси, ринків.
  • Будуть працювати лише аптеки, продуктові магазини, АЗС та СТО.

Також закликаємо громадян обмежити відвідування установ без нагальної потреби – банки, центри надання адмінпослуг, органи місцевого самоврядування та представницькі органи державної влади на місцях, обмежити пересування у громадському транспорті.

Від завтра, також обмежується прийом громадян у селищній раді  та старостинських округах населених пунктів Лисянскьої ОТГ.

Шановні жителі Лисянскьої громади, просимо всіх вас дотримуватися карантинних заходів, звести до мінімуму контакти з оточуючими – це найкращий вихід, аби запобігти поширенню вірусу COVID-19.  Шануймо своє здоров’я, і здоров’я один одного!