До уваги споживачів водопостачання!

Дата: 17.03.2020 16:41

Комунальне підприємство «Водо-канал» надає послуги у забезпеченні питною  водою  та водовідведенні. Питна вода відпускається для задоволення потреб населення, комунально-побутових потреб підприємств, протипожежних потреб.

У зв`язку із аварією на свердловині №8 – найбільшій свердловині, що постачає воду для Лисянської громади, проведено обстеження за допомогою глибоководних камер, визначено стан гідравлічного обладнання, виявлено несправності. Навіть незначна несправність окремих елементів або засмічення стовбура свердловини призводить до її виходу з ладу.

Після визначення характеру поломки виявлено, що ремонт свердловини навіть з використанням інноваційного обладнання не є можливим та доцільним.

Разом з тим, з метою забезпечення надання якісних послуг виконано гідродинамічне очищення каналізаційно-насосних станцій, резервуара для води, трьох водозабірних свердловин на суму 290 тисяч гривень.

Наразі відсутні джерела водопостачання, які б повністю задовольнили заявлену потребу води, КП «Водо-канал» експлуатує дві свердловини №1 і №7. Проте їх потужності не вистачає для цілодобового задоволення потреб забезпечення питною  водою. Тому обмежено подачу води в нічний час, щоб до ранку свердловини набрались необхідної кількості води для водозабезпечення населення вдень.

Для повного і безперебійного водозабезпечення необхідне буріння додаткової гідросвердловини, що передбачається здійснити до кінця 2020 року. Це сприятиме розв’язанню проблем водопровідної мережі, підвищить якість надання послуг з водопостачання та дасть можливість цілодобово забезпечити мешканців водою.

А на даний час, нажаль, за наявності лише двох водозабірних свердловин ми змушені дотримуватися того режиму подачі води, який існує сьогодні.

Часом з’являються перебої з водопостачанням через заміну аварійної ділянки водогону, яку працівники Водо-каналу намагаються усунути якнайшвидше, незважаючи на кінець робочого дня, вихідний день чи свято.

КП «Водо-канал» та виконавчий комітет Лисянської селищної ради приносимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із відсутністю води у ваших квартирах і просимо відноситися до ситуації із розумінням.