ШАНОВНІ КЛІЄНТИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ!!

Дата: 18.03.2020 12:59

Керуючись постановою КМУ від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» та з врахуванням імовірного розвитку складної епідемічної ситуації

ПОВІДОМЛЯЄМО   ЩО:

Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ  на період карантину з 17.03.2020 року по 03.04.2020 року тимчасово працює та обслуговує своїх клієнтів в        дистанційному режимі.

Ми просимо Вас звернути увагу на деякі зміни, які допоможуть зберегти здоров’я Вам та нашим працівникам:

1.Прийом документів, що фіксують намір щодо реєстрації як безробітного здійснюється через засоби електронного зв’язку або скриньок для кореспонденції, розміщених біля входу в приміщення центру зайнятості.

2.Якщо бачите чергу, не заходьте у приміщення (за сприятливої погоди), почекайте, будь ласка, і зайдіть, коли черга стане меншою та тримайте дистанцію 1-1,5 м  один від одного.

3.Усім зареєстрованим безробітним , прийом яким призначено з 17.03.2020 року по 03.04.2020 року призупинено відвідування центру зайнятості до окремого розпорядження з урахуванням вимог пункту 28 Постанови 792.

4. Всю необхідну інформацію ви можете отримати в онлайн режимі на офіційних сайтах служби зайнятості «Єдине соціальне середовище», «Освітній портал»,  верифікованій  Фейсбук-сторінці .

Телефони для довідок

(04749) 6-26-43,