Ничипоренко В.М. виявив власну ініціативу для допомоги людям у протидії та подоланні епідемії коронавірусу COVID-19

Дата: 21.03.2020 11:14

Національний публічний діяч, народний депутат України Ничипоренко Валентин Миколайович, який не є депутатом нашого округу, але переймається людськими проблемами, за власною ініціативою придбав та завіз для Лисянської лікарні 50 експрес-тестів для діагностування коронавірусу.
Тести для виявлення грипу, що надійшли, відразу передано до районної лікарні Лисянки. Головний лікар Олександр Ніколюк щиро подякував Ничипоренку В.М. за таку цінну підтримку.

Крім того, підприємець Шпак Анатолій, який займається виготовленням медичних засобів захисту, зпапропонував забезпечувати КНП "Лисянська ЦРЛ" та КНП "Лисянський РЦПМСД"захисними масками в кількості 100 штук в день.
Лікарі-спеціалісти нашої лікарні інтенсивно готуються запобігати та протистояти коронавірусу.