Відкрито рахунок для збору цільових коштів

Дата: 26.03.2020 17:13

Сьогодні вся Україна, цілий світ переживають вкрай складну епідемію коронавірусу, яка змінила повсякденне життя кожного. Її подолання – це серйозний виклик усім нам. Ми повинні об’єднатися для подолання наслідків епідемії та для випередження.

У боротьбі з епідемією ми маємо стати сильною громадою, яка готова подолати непросте випробовування!

Комітетом Лисянської селищної ради додатково відкрито рахунок для збору цільових коштів на вирішення питань в інтересах громади, а саме: закупівля медичного обладнання, лікарських засобів та товарів медичного призначення, проведення протиепідемічних заходів щодо запобігання виникнення та поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV.

Закликаю бізнесменів, підприємців, депутатів усіх рівнів, меценатів, усіх жителів громади долучитися до допомоги у боротьбі з коронавірусом.

Реквізити:

Отримувач: УК у Лисян.р-н/отг с.Лисянка/50110000

р/р UA848999980314171931000023685

МФО: 899998

Код отримувача: 36777814

Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)

Призначення платежу: на боротьбу з коронавірусом

Інформація щодо надходжень коштів та їх використання буде висвітлюватись на офіційних джерелах Лисянської селищної ОТГ.

Юрій Корнієнко, селищний голова