Ситуація на  ринку праці Лисянщини за січень-лютий  2020 року

Дата: 31.03.2020 12:24

Протягом січня-лютого 2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1064 особи, які мали  статус безробітного, це на 157 осіб більше, ніж в 2019 році.

За сприяння Лисянської районної філії протягом 2 місяців 2020 року знайшов роботу 51  безробітний, що на 22 особи більше ніж за відповідний період минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 75 безробітних громадян, це на 13 осіб більше ніж у 2019 році.

На громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 23 особи, що на 16 осіб більше ніж у минулому році.

За звітний період  до Лисянської районної філії надійшло 118 вакансій  з яких 108 укомплектовано за  направленням служби зайнятості.

Станом на 01.03.2020 року  мають статус безробітного 775 осіб,  що на 18   більше минулорічного періоду.  Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії271 жінка, 197 – молодь віком до 35 років, 583 – сільські жителі.