Конкурс на вакантні посади

Дата: 10.04.2020 14:11

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Лисянська селищна об’єднана територіальна громада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у апараті виконавчого комітету Лисянської селищної ОТГ :

Відділ освіти:

І.Головний спеціаліст.

Вимоги до кандидатів: громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою та досконале знання комп’ютерної техніки.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

- копію паспорта громадянина України та ідн. коду;

- письмова згода на проведення спеціальної перевірки (при необхідності);

- автобіографія;

- копія військового квитка (для військовозобов’язаних або військовослужбовців);

- копію трудової книжки.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті селищної ради.

Приймання документів здійснюється за адресою: 19301, смт Лисянка, пл. Миру, 30, приймальня.

Телефон для довідок: 6-24-69, 6-21-90, 6-22-43.

10.04.2020 р.

Селищний голова                                                                        Ю.В. Корнієнко