До уваги власників пасік!

Дата: 11.04.2020 10:08

З метою виключення випадків отруєнь бджіл під час обробітку сільськогосподарських культур препаратами повідомляємо, що з 13 по 20 квітня Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтерагроінвест» планує обробку своїх посівів агрохімікатами:

посіви озимої пшениці – Рекс  Дуо, Епоксиконазол, (фунгіцид), Естет, Дикамба, Ланцелот, Флорасулам (гербіцид), Нокаут Екстра (інсектицид), Гуміфілд, Хлормекват - Хлорид (регулятор росту), Стабілан (хлормекват-хлорид), Альфа-циперметрин, калієва сіль, гумінові кислоти;

посіви соняшника та кукурудзи – Оскар Преміум, Харнес (гербіцид грунтовий), Ліпосам прилипач, Отаман Екстра, Тербутилазин (гербіцид-десикант суцільної дії, полісахариди природного походження, калійна сіль гліфосату, Ацетохлор( пестицид).