У Лисянській селищній раді відбулась робоча зустріч з директорами закладів загальної середньої освіти

Дата: 15.04.2020 17:23

Нарада з питань оптимізації шкільної мережі відбулася за участю голови селищної ради Юрія Корнієнка, начальника відділу планування, обліку та звітності виконавчого комітету Лисянської селищної ради Оксани Рябоштан та начальника відділу освіти Лисянської селищної ради Інни Мелашенко.

Під час зустрічі обговорили проблеми в освітній сфері, подальшу перспективу функціонування шкільної мережі. З метою дослідження роботи мережі шкіл, роз­ташованих на території громади, з огляду на якість освіти, економіку, потенціал і резер­ви системи освіти, вирішили утворити робочу групу з формування системи освіти в громаді.

З метою напрацювання проекту мережі закладів загальної середньої освіти громади на наступний навчальний рік, виявлення  резервів для ефективного використання фінансових ресурсів та підвищення якості надання освітніх послуг у закладах загальної середньої освіти учасники зустрічі прийняли рішення напрацювати шляхи оптимізації шкільної мережі і обговорити на наступній зустрічі.