Стан ринку праці Лисянського району за 1 квартал  2020 року

Дата: 07.04.2020 08:55

Протягом січня-березня 2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 986 осіб, які мали  статус безробітного, це на 30 осіб більше, ніж в 2019 році.

За сприяння Лисянської районної філії протягом 1 кварталу 2020 року знайшли роботу 148  безробітних, що на 5 осіб більше ніж за відповідний період минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 119 безробітних громадян, на громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 44 особи.

Станом на 01.04.2020 року  мали статус безробітного 709 осіб,  що на 56   більше минулорічного періоду.  Допомогу по безробіттю отримують 662 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії,  – 267 жінок, 175 – молодь віком до 35 років, 517 – сільські жителі.

За звітний період  до Лисянської районної філії надійшло 244 вакансії (у 2019– 233) з яких 228 укомплектовано за  направленням служби зайнятості. Станом на 1 квітня 2020 року в районній філії  зареєстровано інформацію про 10 вакансій.