Служба зайнятості на період карантину спростила процедуру реєстрації.

Дата: 16.04.2020 09:00

Людині потрібно заповнити лише дві заяви: про надання статусу безробітного та про призначення допомоги по безробіттю.

Заяви можна подати двома способами:

1) на електронну пошту центру зайнятості/філії обласного центру зайнятості, де людині зручно обслуговуватися (можна власноруч написати, або ж завантажити, роздрукувати, заповнити, а далі – сфотографувати або відсканувати і надіслати);

2) власноруч заповнені заяви покласти в скриньку для прийому кореспонденції, що розміщена у кожному центрі зайнятості/філії обласного центру зайнятості.
Кар’єрний радник зв’язується з людиною телефоном для уточнення необхідної інформації. На період карантину виплата допомоги по безробіттю здійснюється без особистого відвідування служби зайнятості, якщо людина підтвердила (телефоном або ж електронними засобами) свій намір перебувати в статусі безробітного.

Нагадуємо, що на період дії карантину статус безробітного надається людині з першого дня подання заяви. Також з першого дня реєстрації призначається і виплата допомоги по безробіттю.

Допомога по безробіттю виплачується через банківські установи.

Більш докладно про реєстрацію можна ознайомитися тут:https://chk.dcz.gov.ua/…/proceduru-reyestraciyi-sproshcheno….