В Лисянській ОТГ привітали учасників бойових дій з Днем пам’яті та примирення і з нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом

Дата: 09.05.2020 14:24

Традиційно 9-го травня у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Лисянської селищної ради Ю.Корнієнко та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів В.Книш вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до Пагорбу Слави в смт Лисянка та до братської могили в с Почапинці. Настоятель Української православної церкви Лисянки та протоієрей Свято-Троїцької церкви с Почапинці провели заупокійні богослужіння в пам’ять за спочилими у Другій світовій війні та молебні про захисників Вітчизни.

З привітаннями завітали до учасників бойових дій у Другій світовій війні – Капацін Олени Пилипівни (смт Лисянка), Власенко Ніни Яківни та Боровика Федора Матвійовича (с. Почапинці), подякували ветеранам за проявлену мужність та героїзм у роки війни, за їх невтомну працю, за  внесок кожного для наближення священної Перемоги, а також  побажали міцного здоров’я та  мирного неба.

Саме ці мужні люди, незважаючи на всі труднощі війни, принесли мир.

В знак пошани від селищної ради учасникам бойових дій вручили квіти та продуктові набори.