Заява про екологічні наслідки діяльності

Дата: 15.05.2020 10:38

11 Заява про екологічні наслідки діяльності.

11.1 Дані про планову діяльність, мету і шляхи її здійснення

Мета проектованої діяльності, організація господарсько-питного водопостачання об’єкту: «Будівництво двох водозабірних свердловин для КП «Водо-канал» на території Семенівської сільської ради (за межами населеного пункту) Лисянського району Черкаської області» та визначення шляхів і засобів нормалізації стану оточуючого середовища і забезпечення вимог екологічної безпеки при будівництві свердловин.

11.2 Суттєві фактори, що впливають чи можуть впливати на стан навколишнього природного середовища з урахуванням можливості виникнення надзвичайних ситуацій

Практичним впливом на стан навколишнього природного середовища є локальний вплив на водоносний горизонт в алювіальних відкладах терас р. Гнилий Тікич.

11.3 Заходи, що гарантують здійснення діяльності відповідно до екологічних стандартів і нормативів

Перелік заходів, що забезпечують нормативний стан навколишнього середовища:

а) якісна цементація затрубного і між трубного простору, яка дасть змогу ізолювати експлуатаційний водоносний горизонт від надходження забруднюючих речовин з поверхні землі або вище залягаючих водоносних горизонтів;

б) герметизація гирла свердловин;

в) організація регулярних спостережень за рівнем і якістю підземних вод;

г) суворе дотримання розмірів зон санітарної охорони і санітарно-гігієнічних вимог в їх межах.

11.4 Перелік залишкових впливів

Об’єкт не чинить негативного впливу на умови життєдіяльності людини, не має залишкових впливів на довкілля при будівництві та експлуатації, всі екологічні та гігієнічні нормативи якості довкілля витримані.

11.5 Вжиті заходи щодо інформування громадськості про планову діяльність, мету і  шляхи її здійснення

Замовник опублікував на сайті КП «Водо-канал» та розмістив на дошці оголошень біля Лисянської селищної ради  «Заяву про наміри»  про намір будівництва двох водозабірних свердловин для водо забезпечення мешканців смт. Лисянка водою..

Зобов’язання щодо здійснення проектних рішень у відповідності з нормами та правилами охорони навколишнього природного середовища і вимог екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації водозабірної свердловини:

«Замовник», КП «Водо-канал» в особі Начальника КП «Водо-канал» зобов’язується виконувати норми і правила охорони навколишнього середовища і вимоги екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації водозабірної свердловини;

« Проектувальник», в особі директора ТОВ «ПБК - Водпроект», зобов’язується постійно вести авторський нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт по бурінню свердловини, будівництву насосної станції, якістю робіт.