Вивчаємо громадську думку під час підготовки та прийняття рішень

Дата: 15.05.2020 16:01

З метою врахування думки представників громадськості та підготовки узгоджених пропозицій щодо удосконалення роботи комунальних підприємств та місцевого самоврядування виносяться такі питання для громадського обговорення:

1. пропозиції та зауваження до робіт і послуг, які надає та виконує комунальне підприємство «Благоустрій», оцінка ефективності його роботи;
  2. пропозиції та зауваження до робіт і послуг, які надає та виконує комунальне підприємство «Водо-канал», оцінка ефективності його роботи;
  3. відповідно до пропозиції депутата селищної ради перенесення торгівлі на ринку за адресою вул. Небесної Сотні, 2 із суботи на неділю.

Вивчення громадської думки здійснюємо шляхом проведення експрес-аналізу  коментарів,  відгуків до даного посту, а також пропозицій та зауважень у письмовому та електронному вигляді на електронну адресу: lysselrada@ukr.net.

Громадське обговорення триватиме до 22 травня 2020 року включно.