Стан ринку праці Лисянського  району  за 4 місяці 2020 року

Дата: 12.05.2020 08:13

Протягом січня-квітня 2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1053 осіб, яка мали  статус безробітного, це на 9 осіб більше, ніж в 2019 році.

За сприяння Лисянської районної філії протягом цього періоду знайшли роботу 209  безробітних, що на 57 осіб менше ніж за відповідний період минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 119 безробітних громадян, на громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено  48 осіб.

Станом на 01.05.2020 року  мають статус безробітного 695 осіб,  що на 110 осіб  більше минулорічного періоду.  Допомогу по безробіттю отримують 607 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії227 жінок, 144 – молодь віком до 35 років, 484 – сільські жителі.

За звітний період  до Лисянської районної філії надійшло 305 вакансії (у 2019343) з яких 284 укомплектовано за  направленням служби зайнятості. Станом на 1 травня 2020 року в районній філії  зареєстровано інформацію про потребу в   14 працівниках на вільне робоче місце.