On-line  вебінари для клієнтів – сучасно, безпечно та зручно

Дата: 15.05.2020 09:29

Лисянська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості, як і державна служба зайнятості в цілому,  в умовах карантину надає свої послуги клієнтам дистанційно. Активне  спілкування з пошукачами роботи та роботодавцями проходить в режимі телефонного зв’язку та з використанням інтернет- сервісів.

Незважаючи на карантинні обмеження, для тих клієнтів, які вперше звертаються за допомогою в працевлаштуванні до Лисянської філії,  а таких наразі суттєво побільшало, - є потреба в отриманні профінформаційних та профконсультаційних послуг. Дієвим засобом у вирішенні цього питання є використання сучасних on-line інтернет-технологій, які чудово зарекомендували себе в умових карантину. Зокрема, днями  фахівцем з профорієнтації Олексієм Михайловим був проведений інформаційний вебінар « Із загальних питань зайнятості» із застосуванням програми для конференцій Zoom ».  Учасниками заходу були 5 осіб, які перебувають на обліку як безробітні.

Фахівцем служби зайнятості надано інформацію про послуги служби зайнятості в цілому та особливості співпраці з кар’єрними радниками філії  в умовах пандемії COVID-19 . Крім того, Олексій Михайлов ознайомив учасників on-line заходу з сучасними електронними сервісами  Державної служби зайнятості -  Освітнім порталом ДСЗ, Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри, консультаційною мережею "Моя професія" та інш.

Учасники вебінару отримали  відповіді на свої запитання та залишились задоволені таким спілкуванням. Адже, залишаючись у себе вдома, отримали унікальну нагоду не лише почути, а й побачити фахівця служби зайнятості та активно поспілкуватись з ним.

Як зазначив Олексій Михайлов: « Живе спілкування з пошукачами роботи за допомогою відео-конференцій  дистанційно - це безпечно, сучасно і вкрай зручно. Це дозволяє  і надалі надавати весь комплекс  профінформаційних та профконсультаційних  послуг клієнтам,  навіть  в умовах карантину»