Фінансова підтримка малому бізнесу на Лисянщині

Дата: 28.05.2020 16:34

В цей скрутний період, коли внаслідок карантинних обмежень частина роботодавців змушена призупинити свою діяльність та відправити своїх працівників в вимушені відпустки, державна служба зайнятості не стоїть осторонь. Вона підставляє своє плече тим роботодавцям, які ведуть свій бізнес легально, декларують найману робочу силу та сплачуть податки.

Щоб підприємці, бізнес яких наразі призупинено, залишитись «на плаву»  та зберегли існуючі робочі місця, Лисянська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості активно включилась в роз’яснювальну роботу серед місцевих підприємців щодо можливості часткової компенсації  їх працівникам втраченого заробітку    внаслідок карантину. Це переважно торгівля промисловими товарами, будівельними матеріалами , громадське харчування та пасажирські перевезення. Зокрема, протягом  травня вже 12 лисянських  роботодавців отримають допомогу по частковому безробіттю на 61 найманого працівника.

З  Лисянським підприємцем Задульським Олегом Степановичем (на фото), який займається автобусними перевезеннями пасажирів,  районну службу зайнятості поєднує  вже багаторічна тісна співпраця. За цей час на його підприємство було працевлаштовано 52 особи з числа безробітних. Крім того, роботодавець отримував  компенсацію єдиного соціального внеску за 8 працівників, які були прийняті на нові робочі місця, які створив підприємець. От  і зараз,  Олег Степанович з радістю погодився на запропоновану підтримку з боку держави  та надав необхідний пакет документів. В результаті 10 його працівників, які наразі вимушено не працюють, отримають допомогу по частковому безробіттю.

Як зазначив пан Олег:  «Справжній надійний партнер той, хто в скрутний момент не відвертається, а надає руку підтримки. Дякуємо районній службі зайнятості за фінансову підтримку і запевняємо, що активна співпраця й надалі триватиме»