Дезінфекція під’їздів багатоквартирних житлових будинків

Дата: 23.04.2020 13:43

Комунальники проводять дезінфекцію під’їздів багатоквартирних житлових будинків

Відповідно до графіку проведення дезінфекційних заходів, затвердженого на засіданні спеціальної селищної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, здійснюється обробка під’їздів багатоквартирних житлових будинків селища та прибудинкової території.

З метою проведення дезінфекційних заходів Лисянською селищною радою придбано сертифіковані спецзасоби обробки, а також забезпечено співробітників комунальних підприємств засобами індивідуального захисту.

Працівники КП «Водо-канал» та КП «Благоустрій» у під’їздах дезінфікують вхідні двері, ручки, перила на сходах. Також ретельно обробляють східці та підлогу. Також дезінфікуються лавки біля будинків та дитячі майданчики.

Засіб, яким проводять дезінфекцію під’їздів, хлоровмісний та має широкий спектр антимікробної дії. Він призначений для знищення чималої кількості інфекцій та вірусів. Для людини – безпечний.

Слід зазначити, що відповідно до графіку, дезінфекційні заходи триватимуть до 11 травня 2020 року.