Фонд направив 866 млн грн на підвищені щомісячні страхові виплати за квітень

Дата: 04.06.2020 16:15

Фонд соціального страхування України профінансував надання щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за квітень 2020 року у повному обсязі.

Виплати отримали 205,4 тис. осіб, з яких потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань 195,7 тис. осіб, а також осіб, які мають право на виплати в разі смерті потерпілого – понад 9,7 тисяч.

Загальна сума нарахувань Фонду за цим напрямом за квітень склала 865,8 млн гривень, зазначені виплати було профінансовано у збільшеному розмірі відповідно до проведеного перерахунку на коефіцієнт 1,11.

Нагадаємо, розмір щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей відповідно до рішення Уряду було збільшено на 11% з 01 березня 2020 року.

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України