"Українські страви" на варті чистоти і порядку

Дата: 19.06.2020 16:04

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до повноважень селищних рад у сфері благоустрою населених пунктів належить затвердження правил благоустрою територій населених пунктів. На виконання цієї вимоги Закону є затверджені рішенням Лисянської селищної ради Правила благоустрою Лисянської громади.

Вищевказаним рішенням визначено обов’язки підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та громадян у сфері благоустрою, з метою забезпечення утримання території громади у чистоті та належному стані.

Інспектором з благоустрою проводиться роз’яснювальна робота щодо дотримання Правил благоустрою відповідних територій. Керівники всіх закладів незалежно від форми власності розпочали проводити заходи з прибирання території. Працівники закладу української кухні – кафе «Українські страви» одні з перших розпочали проведення робіт з благоустрою своєї території.

Просимо Вас, шановні громадяни, керівники підприємств, установ та організацій, дотримуватися Правил благоустрою Лисянської громади та продовжити челендж чистоти і порядку, який розпочав Микола Гонзір, власник закладу «Українські страви».