Привітання з Днем Конституції

Дата: 26.06.2020 15:36

Безперервна робота впродовж 23 годин. Голосування йшло за окремі статті та цілі розділи. Цього дня 24 роки тому Верховна Рада Ухвалила найголовніший закон держави – Конституцію України. 28 червня 1996 року в парламенті пролунав гімн України, до зали Верховної Ради внесли прапор України. З того часу День Конституції є одним з найголовніших свят України. Процес підготовки Конституції України затягнувся на 6 років: з 1990-го по 1996-й. Тоді міжнародне співтовариство привітало ухвалення конституції України, назвавши її однією з найдемократичніших у світі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Шановні мешканці Лисянської громади!

Вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України!

Двадцять чотири роки Україна живе за Конституцією, яка утвердила шлях незалежного розвитку нашої держави.

Основний Закон визнає абсолютну цінність людини, її життя, здоров’я, честь і гідність, демократичні й правові принципи, які об’єднують суспільство, піднімають його на вищий рівень розвитку, забезпечують стабільність і процвітання громадян України.

В день свята щиро бажаю всім миру, щастя, добра, міцного здоров’я, натхненної праці та успіхів для зміцнення нашої держави!

Хай завжди над вами буде мирне небо, хай буде багатою українська земля, хай кожна родина живе в достатку, хай процвітає і розвивається наша країна!

селищний голова Юрій Корнієнко