Зустріч з активною молоддю громади

Дата: 26.06.2020 17:35

За ініціативи новоствореного відділу культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради з нагоди Дня Конституції та Дня молоді 26 червня відбулася зустріч з активною молоддю нашої громади.

На зустріч запрошені начальник Лисянського управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Світлана Гребеннікова, учитель історії та права Шестеринської філії Сергій Любоємський, учитель німецької мови Лисянського КОЗ Тетяна Наумова, сім’я лікарів Максимових – Роман та Вікторія, керівник гуртка будинку дитячої та юнацької творчості Наталія Бесараб, директор Лисянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Надія Момот, директор Почапинського НВК Єгор Стадник, підприємець Олег Хоменко, тренер з боксу аграрного ліцею Олександр Петренко, керуюча «Райфайзен банк «Аваль» Тетяна Нестерук, керівник хореографічного колективу Галина Шпак. Це сучасні та освічені, сильні, відповідальні і безстрашні жителі Лисянщини, які працюють, не шкодуючи себе, які справді вірять у зміни в нашій громаді і в Україні й прагнуть їх творити самі.

Під час зустрічі селищний голова Юрій Корнієнко розповів про основні напрями діяльності об’єднаної територіальної громади та перспективи для молодого покоління, а також наголосив на важливості ролі молоді в її розбудові. В ході бесіди всі мали можливість ставити запитання, які їх найбільше зацікавили і отримали відповіді.

З нагоди Дня Конституції та Дня молоді за активну громадську позицію та значний особистий внесок у розвиток громади учасників зустрічі нагороджено грамотами Лисянської селищної ради.

Бажаємо усім міцного здоров’я, успіхів у досягненні мети, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа і тіло, завзяття, оптимізму і наполегливості!